הצעת מחיר
03-5464111

דלתות הזזה כפולות – האופנה החדשה

פורסם ב: 10 ביולי 2017 | נכתב ע"י: דלתות חקשוריאן | בקטגוריה:

דלתות הזזה כפולות

כשאתם מעצבים את הבית שלכם אינכם מחויבים יותר לבחירות של הקבלנים ומעצבי הפנים שלהם כאשר תכננו את הבית. יש לכם את כל היכולת והחופש לבחור לבד את העיצוב שלכם, הסגנון שלכם ופתרונות שונים שתמצאו נוחים יותר מאשר הקונבנציונליים. כאלה בדיוק הן הדלתות הפנימיות לבית. כשאתם בונים לכם בית אתם יכולים להתקין דלתות אשר הולמות יותר גם את הטעם שלכם וגם את מבנה הבית ואילוציו השונים. אין חובה להסתפק בדלתות רגילות שנפתחות הצידה ומותר בהחלט להביט על היתרונות הנהדרים של דלתות הזזה כפולות. אם טרם חשבתם על האפשרות הזאת קבלו כמה נקודות למחשבה למה כדאי בכל זאת להשתמש בהן (קרא גם: דלתות פנים מעץ).

למה דווקא דלתות הזזה?

דלתות הזזה היו פופולריות יותר בחו"ל עד שהגיעו לארץ ולא רק במוסדות ומבני ציבור או בתי מלון. ראשית, אפשרויות העיצוב שלהן לא פחות רבות מאשר דלתות רגילות ומכיוון שהן כפולות הן גם מאפשרות גילוף והוספת מוטיבים דקורטיביים שונים לדלתות הנפתחות והנסגרות. הן נחשבות ליפות מאוד ואלגנטיות ובגלל זה רואים אותן יותר בבתים, לא רק בארונות קיר או בחדרי ארונות כי אם גם במטבחים, מזווה, חדרי כביסה, סלונים, מרפסות, חדרי מקלחת ושירותים. הן מחליקות הצידה באלגנטיות יפה כמו בבתים יפאניים ולכן מוסיפות מראה לא מקומי ואקזוטי. הן גם נחשבות לזולות יותר להתקנה ולכן גם עסקים רבים יעדיפו אותן על פני דלתות פנים.

חיסכון גדול במקום ההתקנה מאפשר דלתות הזזה בכל חדר

היתרון הכי גדול של דלתות הזזה כפולות הוא החיסכון במקום. זה מאפשר לכם להתקין דלתות גם במקומות שבהן אי אפשר היה להתקין אותם בגלל מגבלות מקום ובכך להוסיף אלמנטים של עיצוב, בידוד ופרטיות בחללים שונים בבית. חללים קטנים או מוגבלים מנוצלים טוב יותר על ידי דלתות הזזה שמשמות גם מחיצות לעת מצוא, והן לא דורשות את כל המקום שדלת שנפתחת בתנופה מחייבת. דלתות הזזה כפולות גם נוחות יותר לתפעול ולהזזה ובגלל המידות שלהן הן יכולות לבוא בגדלים לא סטנדרטיים ולפתור בעיית דלת במקומות רחבים או צרים מדי לכך. כך אפשר גם להקטין חדרים או להרחיב אותם בעת הצורך.