הצעת מחיר
03-5464111

קצת עלינו

דלתות חקשוריאן – דלתות לבית

תפיסת העיצוב העכשווית מעניקה דגש תכנוני מוקפד לדלתות הכניסה ודלתות הפנים. הדלתות הופכות יותר ויתר מסתם מענה מתבקש להפרדה פונקציונאלית בין מתחמים ל"בד קנבס" עיצובי.

לפני 35 שנים הקים מר מוריס חקשוריאן, נגר אומן מהמעלה הראשונה, נגרייה לייצור דלתות לבית מעוצבות. במהלך השנים הפך המושג "חקשוריאן" לשם נרדף לדלתות כניסה איכותיות מעוצבות לבית מעץ מלא, כמו גם מגוון דלתות פנים ייחודיות.

גם פונקציונאליות וגם הזדמנות לביטוי אסתטי

השטח המשמעותי אשר דלתות לבית תופסות במרחב המעטפת של הבית, כמו גם הנוכחות הבולטת שלהן, מביאים איתם הזדמנויות ממשיות לביטוי אסתטי ודקורטיבי. תפקידן של הדלתות המשמשות כחיץ המאפשר מעבר וחסימת מעבר בין חוץ הבית לתוכו ובין חללים וחדרים שונים בתוך הבית, מקבל תכלית מסוגננת נוספת.

מוריס חקשוריאן אומר: "אנחנו איננו מוכרים ללקוחות שלנו רק דלת, אלא דלת שהיא גם תמונה".

מייצרים לכם באופן אישי דלתות לבית

הלקוחות, האדריכלים והמעצבים המבקרים בחדרי התצוגה של חקשוריאן בתל-אביב ובירושלים יכולים לבחור מתוך מגוון מרשים של דגמים של דלתות לבית מעץ טבעי וצבועות. הדגמים של הדלתות מכסים סגנונות רבים בספקטרום רחב הכולל מסגנונות מסורתיים ועד לסגנונות מודרניים.

לקוחותינו מקבלים את הפתרונות הטובים ביותר בתחום הדלתות המעוצבות, האדריכלים והמעצבים מעדיפים להשתמש בדלתות לבית של חקשוריאן גם בגלל העיקרון של מפעל הנגרות המקפיד שלא להחזיק מלאי של דלתות אלא לייצר באופן מיוחד עבור כל לקוח ולקוח את הדלתות בהתאם לבחירה ספציפית ואישית. עובדה זו מאפשרת למתכננים וללקוחותיהם לבחור באופן מדויק ובלעדי את דגם הדלת ואת גוון הצבע, הואיל וכל דלת תיוצר ותיצבע באופן ייחודי ואישי לפי בחירתו של הלקוח.

טכנולוגיה מתקדמת ביחד עם נגרות אומנותית מסורתית

במפעל הנגרות של חקשוריאן מקפידים לשלב בין שני עולמות מנוגדים לכאורה קרי, עולם הטכנולוגיה המתקדמת המשמש לתכנון מדויק ומוקפד ולייצור החלקים הטכניים של דלתות לבית מצד אחד ולעולם הנגרות האמנותית והמסורתית המעניקה לדלתות את הנשמה מן הצד השני. ההקפדה על שמירה וטיפוח של תהליכי ייצור מתקדמים ביחד עם מגע יד אומן בכל דלת ודלת היא זאת שהפכה את המושג "חקשוריאן" לשם המבטא מוניטין עילאי בתחום דלתות הכניסה ודלתות הפנים.