הצעת מחיר
03-5464111

יתרונות של דלתות אורן

פורסם ב: 10 ביולי 2017 | נכתב ע"י: דלתות חקשוריאן | בקטגוריה:

דלתות אורן

יש עצים רבים שמהם יכולים להכין לכם את הנגרות לבית שלכם, אבל בבית הישראלי אין ספק שלעץ האורן יש מקום מיוחד ואהוב. הישראלים אוהבים את העץ הזה בגלל תכונות מסוימות וגם בגלל הפמיליאריות שלהם עם מראה האורן האופייני. מכל העצים הוא נחשב להכי ישראלי וכנראה שבגלל זה יש לו גם נופך אמין יותר כעץ מלא כאשר מכינים לכם דלתות אורן שכאלה. חומרי גלם רבים משמשים אותנו ליצירת כל מה שנחוץ לנו בבית אבל יש מאפיינים מסוימים שהופכים עצים מסוג מסוים למקובלים יותר לתפקידם, במיוחד לבניית דלתות חיצוניות ופנימיות דקורטיביות. על כמה מהתכונות האלה נעמדו כאן במאמר זה.

עוד על דלתות חוץ מעוצבות

למה דווקא דלת אורן?

מדובר בעץ ישראלי שקל מאוד לעבוד אתו ואנשי המקצוע יודעים שאפשר לעשות אתו פלאים בכל מה שנחוץ לכם. זהו עץ שמתאים כמעט לכל מוצר, מדלתות וארונות ועד נגרות למטבח ולאמבטיה ואפילו רהיטים לחדר השינה ולסלון. זהו עץ שמבחינה תעשייתית הוא נוח מאוד למכונות העיבוד ולכן גם אפשרויות העיצוב שלו רבות ומגוונות, ואפשר לעצב ממנו דלתות קלאסיות או עם פיתוחים שונים, או כפריות ואיטלקיות ואפילו במראה מודרני. הוא פשוט מתאים לכל הסגנונות ולכן גם אקלקטי למדי בבנייה שלו. שיקול נוסף הוא המחיר שלו. דלתות אורן יכולות להתאים לכל כיס משום שהמחיר שלהם נוח אבל לא זול מדי כדי שלא ייחשדו בכל שהוא חומר לא כדאי. הוא מצליח להישאר תחרותי בכל תקופה ולכן ישראלים בוחרים בו כמעט אוטומטית.

אולי גם יעניין אתכם – דלתות אלון

התקנה נוחה של דלתות אורן

לא משנה מה תבחרו להכין ממנו, הו אנוח להתקנה בכל מצב ובכל מקום ואינו מכביד או מקשה על הנגרים ואנשי המקצוע. אינו מסובך, מתפצל או נסדק בקלות והוא קל להנחה בצירים של הדלת וגם לפירוק שלה. יש לו גם יופי מיוחד משום שהוא מגיע בשלל גוונים יפים ולכם לא נותר אלא להחליט אם אתם רוצים את העץ הטבעי שלכם בגוונים כהים או בהירים, וליהנות מהחומר הנוח לעיצוב. בגלל הגוונים שלו הוא יתאים לשאר הרהיטים והנגרות שתתקינו לבית. הוא גם נוח לתיקון בגלל שריטות וחבטות בו אבל חייבים לאטום אותו ולטפל בו נגד מזיקים בריסוס ובתחזוקה שוטפת.

בדקו גם – דלתות עץ