הצעת מחיר
03-5464111

דלתות חוץ מעוצבות

פורסם ב: 13 ביוני 2017 | נכתב ע"י: דלתות חקשוריאן | בקטגוריה:

דלתות חוץ מעוצבות

דלת החוץ או בשמה השני דלת הכניסה לבית היא אולי הדבר הבולט ביותר שאנו והאנשים הקרובים לנו שמגיעים לביתנו רואים. לדלת הכניסה מגוון של תפקידים והיא חייבת להעניק נוכחות לחלק החיצוני של הבית, להבליטו וליצור תחושה של WOW. מדובר בהשקעה שאנו עושים פעם בחיים, מקסימום פעמיים ולכן אין להקל בבחירה זו ראש. על הדלת מצד אחד לספק לנו מענה עיצובי ואסתטי, להשתלב עם הסגנון העיצובי של הבית בין אם בחרנו לעצבו בצורה קלאסית, מודרנית או כפרית לצד החיפויים והמרקמים השונים ומצד שני לספק לנו מענה בטיחותי אופטימלי שכן היא מהווה מחסום עבור זרים ואנשים שאינם רצויים בביתנו. עוד על דלתות כניסה מעוצבות.

דלתות חוץ מעוצבות בהתאמה אישית

כבר 35 שנה שמייצרים במפעל חקשוריאן דלתות חוץ מעוצבות עם דגש על חומרי גלם איכותיים, רמת גימור גבוהה, דיוק, מנגון בטיחות ועמידות לאורך שנים. כל זאת, מבלי לוותר על הפן האמנותי שבתהליך עיצוב הדלת עם תשומת לב לפרטים הקטנים, הגימורים, הפרזולים אלו הופכים את דלתות הכניסה שלנו להרבה יותר מסתם דלת.

עוד בנושא

דלת כניסה לכל סגנון

תוכלו לבחור בין דלתות חוץ מעוצבות מעץ מלא אשר מעניקות לכניסת הבית נוכחות, אלגנטיות וסוג של יוקרה ממש, שכן חומר העץ הינו חומר בעל תכונות יוצאות דופן שתמיד משתלבות עם הנוף. העץ מצד אחד מעניק מאין חמימות לכניסת הבית ותחושה של טבע ומצד שני באופן מיידי ניתן לקלוט שמדובר בעץ מלא, איכותי וחזק המשדר יוקרה. ניתן גם לבחור בדלתות צבועות שעוברות תהליך צביעה ייחודי ולרוב מתאימות יותר לסגנון המודרני העכשווי עם קווים נקיים ולרוב שילוב של חומרי גלם נוספים כמו מתכת או זכוכית המעניקים לדלת גימור המשלים את המראה שלה.

אנו מציעים קשת רחבה של דלתות חוץ מעוצבות במגוון של סגנונות ובמנעד מחירים רחב, כך שכל משפחה תוכל להתאים לעצמה את דלת הכניסה המושלמת בעזרת ייעוץ מקצועי לאורך כל התהליך. אלמנט הנצחיות של הדלת לצד ההשקעה בכל התהליך החל משלב חומר הגלם, דרך שלב הייצור, הגימורים ועד שלב ההתקנה שמים את דלתות הכניסה של חקשוריאן בקדמת הבמה.