הצעת מחיר
03-5464111

דלתות בסגנון צרפתי

פורסם ב: 24 בינואר 2018 | נכתב ע"י: דלתות חקשוריאן | בקטגוריה:

דלתות בסגנון צרפתי

ישראלים רבים מחפשים להכניס לביתם ״שיק צרפתי״. לצרפתים טעם ייחודי בכל מה שקשור לעיצוב, סטיילינג והלבשת הבית. לחברת חקשוריאן ניסיון של למעלה מ-35 שנה בכל מה שקשור לתהליך התכנון והייצור של דלתות כניסה לבית ואו דלתות פנים המהוות בימינו אבן בסיס בעיצוב החללים השונים בביתנו, בהקניית האווירה והסגנון העיצובי להם אנו מייחלים.

הבחירה בדלתות צרפתיות בין אם כאלה שהשראתן מגיעה מן האמנות והאדריכלות הצרפתית המקומית העתיקה ובין אם דלתות בסגנון צרפתי מודרני, מעשירה את הבית, מעניקה לו מראה רומנטי, מעט עתיק ולא פחות חשוב מדובר בדלתות עמידות, חזקות הנשמרות לאורך שנים רבות.

סוגי דלתות בסגנון צרפתי

שלייפלק – דלת שלייפלק היא בעצם דלת עץ שאוטמים אותה באמצעות שימוש בחומרים ייחודיים, אשר מעניקים לדלת רמת עמידות וחוזק גבוהות מפני סריטות ומכות. ניתן לבחור בין דלת צרפתית שלייפלק מבריקה או ברמת גימור מט. צביעה זו מעניקה לדלת מראה חלק ומלוטש. היתרון של דלתות שלייפלק הוא בכך שאנו יכולים לבחור דלת באיזה גוון שמתאים לנו לעיצוב הבית. מדובר בדלתות יקרות בהשוואה לדלתות פורמייקה זאת משום שדלתות אלו עוברות תהליך התזה של כמה שכבות.

עץ – למי שמחפש את המראה הכפרי והאותנטי דלתות צרפתיות עשויות עץ מלא הן בהחלט הבחירה האופטימלית. הדלתות המיוצרות על ידי חברת חקשוריאן הינן עמידות שכן מדובר בעץ חזק ועמיד – עץ גושני. ניתן לבחור דלת עץ בסגנון צרפתי עבור הכניסה לבית או לשלב דלתות עץ בכל החללים, תלוי כמובן באווירה שרוצים ליצור. ניתן לעדן מעט את העץ על ידי בחירת גוון בהיר או לצבוע אותו בשמנת או בלבן.

דלתות צרפתיות

עץ עם פורניר – הפורניר הוא בעצם סוג של ציפוי כאשר קיים הבדל בין פורניר טבעי – קילוף של עץ טבעי לפורניר משוחזר – עץ שעבר תהליך עיבוד וצביעה. למעשה, השילוב בין שני חומרי גלם מאפשר להשיג דלת איכותית המשלבת בין המראה הייחודי והכבד של העץ אך בעלות פחותה יותר.

אז אם אתם מחפשים דלתות בסגנון צרפתי או דלתות לבית באופן כללי, ולא בטוחים מה יתאים לכם, הצוות של חקשוריאן ישמח לסייע לכם בתהליך התכנון, העיצוב והבחירה של הדלתות עבור החללים השונים בביתכם תוך לקיחת כל הצרכים השונים והתחשבות בתקציב העומד ברשותכם.