הצעת מחיר
03-5464111

לא רק דלתות: שדרוג חדרי האמבטיה

פורסם ב: 16 ביולי 2018 | נכתב ע"י: דלתות חקשוריאן | בקטגוריה:

כשאנו חושבים על הדרך שבה אנו יכולים להעניק לביתנו מראה חדיש, מודרני, נקי ושונה, כאילו עשינו שיפוץ בבית אבל לא באמת אחד המוצרים שהכי כדאי להשקיע בהם, לשנות ולהחליף הן הדלתות בבית.

היום בעלות לא גבוהה, ניתן להחליף את הדלתות הישנות, אלה שכבר נוטות להתקלף ולאבד מצבען בדלתות מודרניות איכותיות, עמידות למים, עם רמת גימור גבוהה מאוד ולאורך שנים.

דלתות – מה תפקידן?

לדלתות בבית יש כמה תפקידים. ראשית כל, דלת הכניסה שלנו מפרידה בין הזרים בחוץ לבינינו ומספקת לנו הגנה ובטחון, מה גם שהיא יוצרת מאין רושם ראשוני לגבי הסגנון העיצובי והאווירה בתוך הבית. לשאר הדלתות יש תפקיד חשוב – אסתטי ופרקטי. פרט לעובדה שדלת מספקת מאין הפרדה ומעניקה לאנשים שנמצאים בתוך החדר את האינטימיות והפרטיות שלהן, הן גם ממסגרות את החדר, מבודדות את הרעשים, הקור או החום שמגיעים מבחוץ וגם משתלבות עם החלל באופן שהיינו רוצים ליצור אווירה או תחושה עיצובית.

במידה ואתם נמצאים בתהליך של עיצוב והלבשת הבית, עוברים לדירה חדשה או פשוט רוצים לעשות שינוי בבית שלכם יש עוד אפשרויות רבות שאתם יכולים לבחור מתוכן בכדי לייצור בבית אווירה נעימה…לא רק דלתות: שדרוג חדרי האמבטיה.

מדוע כדאי לשדרג את חדר האמבטיה?

1. עלות – אם מתייחסים לעלויות בהשוואה לשאר החללים בבית, עלות חידוש חדר האמבטיה נחשבת לנמוכה ביותר. ניתן לחדש את חדר האמבטיה בכל מיני צורות כמו למשל לחדש את הרובה, להחליף את הקרמיקה, להנות ממקלחון, כיורים ואסלה חדשים מבלי לקרוע את הכיס.

 

2. חלל משמעותי – חדר האמבטיה הוא החלל שבו אנו מתחילים ובו אנו מסיימים את היום שלנו ולכן יש לו המון משמעות לדרך שבה אנו מתחילים ומסיימים את היום. הרי מי מאיתנו לא היה רוצה להנות מחדר אמבטיה חדיש, מפנק, נקי עם מראה עיצובי ממש כמו של בית מלון בוטיקי מפנק?

 

3. זמן החידוש – בנוסף ליתרון העלות, שיפוץ או חידוש אמבטיות לא נמשך זמן רב ולמעשה בתוך 10-14 ימים בלבד, תוכלו להנות מחדר אמבטיה יפהפה בין אם בחרתם לבצע אך ורק חידוש ובין אם החלטתם לשפץ לגמרי את כל החלל.

לסיכום, יש כל מיני דברים שאנחנו יכולים לעשות כדי לשנות ולשדרג את מראה הבית שלנו. טרם מתחילים ובמידה ואין לכם את התקציב הדרוש לעשות שדרוג בבת אחת, כדאי מאוד לשים דגש על סדר עדיפויות, להשקיע כל פעם בחלל אחר עד שבסוף תוכלו להנות מדירת או בית החלומות שלכם.