הצעת מחיר
03-5464111

החומר, העיצוב או שניהם: מה משפיע על מחירי הדלתות שאנחנו בוחרים לבית?

פורסם ב: 12 באפריל 2018 | נכתב ע"י: דלתות חקשוריאן | בקטגוריה:

מחירי דלתות

 

חיפוש אחר דלתות פנים, דלתות חוץ ובעיקר דלתות כניסה – עליו להיות מבוצע בצורה חכמה ומושכלת תוך בחינת שלל אלמנטים בבחירה כגון: איכות, מחיר, עיצוב, פרטיות ועוד.
כיום דלתות מעוצבות עליהן להיות גם חזקות במיוחד, אך מלבד זאת על הדלתות להיות כאלה שיעוצבו בצורה נכונה המתכתבת נכון עם שאר חלקי הבית ,תוך שימוש בחומרים מתאימים לחוזק הדלת ולעיצוב ללא פשרות.
אז למה צריך לשים לב בבחירת דלת לבית? ואילו חומרים ועיצובים הופכים את הדלת ליקרה יותר? כל המידע בהמשך.

בחירת דלת כפי שהזכרנו כרוכה במשימה לא פשוטה שבראשה התאמה לצרכים של בני הבית ולבית עצמו.

כאשר בוחרים דלת יש לשים לב לכמה וכמה דגשים ביניהם:

איכות – שימו לב כי אתם בוחרים בדלת איכותית. דלת כזאת הינה עשויה מחומרים אשר הופכים אותה לעמידה מפני נפיחות, עובש ומפני מפגעי מזג האוויר. עוד חשוב לשים לב שחומרי העץ, הפרזולים ושאר האלמנטים בדלת יהיו עשויים מחומרים איכותיים.
מחיר – שימו לב להצעת המחיר שאתם מקבלים על דלת בעיצוב אישי. כיום ניתן לבחור דלתות בעיצוב אישי אשר עלותן גבוהה יותר כמו גם דלתות שכבר יוצרו שמחיריהן נחשב אטרקטיבי יותר. עם זאת דלתות בהתאמה אישית הן כאלה שנחשבות יוקרתיות יותר וגם פרקטיות יותר, וזאת משום שהן מתאימות בדיוק לצרכים שלכם.
עיצוב – חשוב לדעת כי עיצוב הדלת עליו להתכתב בצורה נכונה עם עיצוב הבית שלכם. התאימו את הדלת שלכם לסגנון העיצוב בבית כמו למשל התאמת דלת עץ מלא לבית כפרי, התאמת דלתות צרפתיות לבית בסגנון פרובנס, התאמת דלת עשויה ברזל לבית בסגנון מודרני או תעשייתי ועוד.
שימושיות – כאשר אתם מחפשים דלת מתאימה שימו לב כי היא פרקטית ושימושית עבורכם ועבור בני הבית. דלתות שימושיות מתאימות בפתיחה שלהן, באחיזה בהן, ובגודל שלהם לשאר כלל בני הבית תוך שעליהן להיות בטוחות במיוחד.
בטיחות – כפי שהזכרנו, בטיחות היא חלק גדול מהבחירה בדלתות כאשר יש לשים את הדגש על דלת שיהיה בטוח לנעול אותה ולהגן על הבית מפני מפגעים. עם זאת שימו לב כי אתם בוחרים בדלת שתהיה כזאת שקל יהיה להיחלץ ממנה במקרה חירום.

החומר, העיצוב או שניהם: מה משפיע על מחירי הדלתות שאנחנו בוחרים לבית?

ההשפעה של החומר והעיצוב על הדלת

כאשר אתם בוחרים דלת לבית, חשוב שתדעו כי גם החומרים וגם העיצוב משפיעים על מחיר הדלת. דלתות בעיצוב אישי למשל עלותן תהיה גבוהה יותר מדלתות סטנדרטיות, בעוד שחומרים דלת כמו עץ מלא יהיו גם הם יקרים יותר כמו גם חומרי פלדה, ברזל, ועוד.
כאשר אתם בוחרים חברה לעיצוב דלתות שימו לב כי היא שמה דגש על שימו בחומרים איכותיים וכי היא יכולת לתכנן ולעצב לכם דלת שתתאים לצרכים שלכם , אשר תהיה כזאת אשר משתלבת בהרמוניה עם סגנון עיצוב הבית וכי היא תתאים לשימוש קל ונוח של כל האנשים בבית.

Hakshourian בחירה נכונה של דלתות לבית

כאשר אתם בוחרים חברה לעיצוב דלתות שימו לב לכל הדגשים שהזכרנו בבחירת דלת , נסו לקבל השראה מעיצובים של דלתות שונות בבתים או במגזינים לעיצוב, ובחרו את הדלת הנכונה ביותר לגודל שלה, בעיצוב ובאיכותה תוך קבלת המחיר האטרקטיבי ביותר.
אנו בחברת Hakshourian מעצבים דלתות בהתאמה אישית תוך שימת דגש על מחיר ראוי, עיצוב נכון ובחירת דלת שתתאים לצרכים של כל בני המשפחה.