הצעת מחיר
03-5464111

שדרגתם את המטבח? אלו דלתות הבית שמתאימות לעיצוב מודרני

פורסם ב: 3 באפריל 2018 | נכתב ע"י: דלתות חקשוריאן | בקטגוריה:

המטבח שלכם הוא לב הבית! זה המקום שבו הכל קורה, החל מבישול ארוחות גורמה ושאר ארוחות במהלך היום, עד למקום שבו אתם מתכנסים עם בני משפחתכם, מאחרים חברים ואף נהנים מבישול ואפייה.
בשל כך ובשל הרצון להפוך את המטבח ליעיל יותר, רבים האנשים שמבצעים שדרוג המטבח. שדרוג כזה כולל בראש ובראשונה החלפת הדלתות של המטבח -מה שמקנה את האופציה להפוך את המטבח לחדש יותר מבלי הצורך לבצע שיפוץ מסיבי שיכלול: ניתוק החזיתות וארונות המטבח מהמקום כמו גם שבירת קירות, אלא רק החלפת דלתות לבית, פרזולים ואף שיפוץ אלמנטים שונים במטבח.

אחת הדרכים להפוך מטבח לחדיש יותר היא באמצעות הפיכתו למטבח המעוצב בסגנון המודרני המתאפיין בקווים נקיים, הרגשה קלילה ולא עמוסה, תוך שילוב של אלמנטים חדישים במטבח. אבל אילו דלתות מתאימות לעיצוב מודרני? כמה הצעות בהמשך.

שדרגתם את המטבח? אלו דלתות הבית שמתאימות לעיצוב מודרני
דלתות לבית בשילוב זכוכית – אחד הטרנדים שהפכו לוהטים במטבח מודרני הוא שילוב מטבח עם דלתות לבית מזכוכית. שילוב מסוג זה מקנה מראה נקי קליל ואפילו עם טאצ' ייחודי כמו של בית קפה בוטיק או של קונדיטוריה מעולה. שילוב של דלתות מטבח עץ עם חלונות זכוכית בגדלים שונים מתכתב בצורה נפלאה עם הסגנון המודרני וסגנון פרובנס שמשדר יוקרה, ניקיון ונגיעה אישית.

דלתות לבית מנירוסטה – דרך נוספת להפוך את המטבח לכזה שיש לו מראה מודרני ואפילו כזה אשר מעוצב בסגנון התעשייתי היא באמצעות החלפת דלתות לדלתות נירוסטה. החלפת דלתות המטבח בדלתות נירוסטה ואף החלפת השיש למשטח נירוסטה: יקנה למטבח סגנון עכשווי וכזה שנראה כמו מטבח מקצועי ממש כמו במסעדת גורמה. כיום ישנן שלל בעלי מקצוע אשר יכולים לספק לכם את המראה העדכני והמבוקש של שילוב דלתות נירוסטה במטבח.

דלתות לבית מעץ מבריק – דלתות עץ מבריקות בשילוב כלאפות מטבח מבריקות בצבעים בוהקים יעשו את העבודה ויקנו למשטח שלכם מראה חדיש ונקי. מטבחים מודרניים מתאפיינים בצבעים בוהקים כמו שחור, לבן, כתום, צהוב, ירוק ואדם מה שמקנה להם מראה דקה דנטי מושלם. הדלתות עשויות בדרך כלל פורמייקה או עץ איכותי במיוחד אשר אינו מתיישן מתנפח והוא עמיד לאורך זמן וזאת על מנת שתוכלו ליהנות מהמטבח שלכם למשך שנים ארוכות.

אז כיצד מקבלים השראה לעיצוב דלתות המטבח?

על מנת לקבל את ההשראה ולהבין אילו שינויים הם המתאימים מכל למטבח שלכם, רצוי לנסות להביט התמונות של מטבחים מודרניים און ליין, להתייעץ עם אנשים המקצוע המומחים בחידוש מטבחים ובכך ליהנות ממטבח חדש ומושלם!

אולי יעניין אותך גם: