הצעת מחיר
03-5464111

דלת כניסה לבית

פורסם ב: 12 ביוני 2017 | נכתב ע"י: דלתות חקשוריאן | בקטגוריה:

דלת כניסה לבית

דלת כניסה לבית מהווה את ״כרטיס הביקור״ של ביתכם. היא זו היוצרת את הרושם הראשוני עבור האורחים שנכנסים, היא זו שמשתלבת בהרמוניה עם שאר הכניסה הריצוף, הגינה הקטנה, חיפוי הקירות ולכן יש לה משמעות הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פרקטית. דלת כניסה לבית חייבת להיות מותאמת לגודלו של הבית ולגודל הפתח. בנוסף, היא אמורה להשתלב בהרמוניה עם הסגנון העיצובי שבחרנו בין אם זה סגנון קלאסי, מודרני, כפרי או משולב.

יחד עם זאת, לדלת הכניסה יש גם תפקיד בטיחותי שכן היא זו שמפרידה בינינו לבין כל מה שקורה בחוץ (עוד על: דלתות חוץ מעוצבות) ולכן כאשר אנו בוחרים דלת כניסה עלינו לשלב בין בחירה הלוקחת בחשבון שיקולים עיצוביים לצד שיקולי בטיחות.

אז איך בוחרים ומתאימים דלת כניסה לבית?

  1. גודל הדלת דלתות כניסה מגיעות בדרך כלל בגדלים סטנדרטיים ולכן אם הפתח של הכניסה גדול במיוחד או קטן במיוחד, יש לייצר דלת בהתאמה אישית. ניתן לבחור בין דלת כניסה בעלת כנף אחת או בדלת כניסה עם כנף כפולה הנפתחת לשני הצדדים.

  2. חומר גלם דלתות כניסה לרוב עשויות מעץ מלא איכותי אך יש אפשרות לצבוע את העץ במטרה לאפשר שילוב אופטימלי בין הדלת לבין הסגנון העיצובי של הבית. דלתות יכולות להיות מיוצרות מסוגים שונים של עצים כמו עץ אלון, עץ אגוז אפריקאי ועוד. ניתן לשלב עם הדלת חומרי גלם נוספים כמו זכוכית, פרזולים מסוגים שונים בעיקר בידיות וכמובן מרקמים וטקסטורות להעניק מראה עשיר וייחודי (אולי יעניין אתכם: דלתות אורן).

  3. מנגנון נעילה יש לבחור בדלת חזקה, מסיבית עם מנגנון נעילה מתקדם, שמצד אחד מאפשר גישה נוחה לבני הבית ומצד שני מעלה את רמת הבטיחות שלהם.

ייצור דלת כניסה לבית הוא תהליך הדורש ניסיון, מקצועיות, דיוק ומיומנות רבה. מומלץ לבחור בחברה העושה שימוש בחומרי גלם איכותיים, המאופיינים ברמת עמידות ואטימות גבוהות שכן דלת כניסה היא איננו רהיט שאנו נוהגים להחליף, אלא מדובר בהשקעה לטווח ארוך.