הצעת מחיר
03-5464111

עיצוב פנים בסגנון כפרי

פורסם ב: 10 ביוני 2018 | נכתב ע"י: דלתות חקשוריאן | בקטגוריה:

אחת המגמות שהפכו פופולאריות במיוחד בשנים האחרונות היא עיצוב בית, עסק משרד או מבנים שונים בסגנון הכפרי המקנה שלל אופציות בעיצוב.

עיצוב פנים בסגנון כפרי הוא עיצוב חובק עולם שמתחיל כבר בארצות הקרות יותר עד לארצות כמו מדינת ישראל אשר בה בתים מעוצבים בסגנון הכפרי – ים תיכוני.

אבל מהו סגנון העיצוב הזה? וכיצד אפשר לעצב לבד? כל המידע והטיפים בהמשך.

אם גם אתם רוצים להקנות לחלל שלכם את המראה הכפרי, החמים והמזמין – חשוב כי תכירו קצת יותר את סגנון העיצוב והאדריכלות הזה.

בתים כפריים הם כאלה שיש בהם המון רוך, הם בעלי מראה רחב ידיים (גם אם מעצבים דירה קטנה) והם נותנים המון חופש בעיצוב גם מבחינת צבעים, וגם בכל הנוגע לבחירת הריהוט והחפצים בעת העיצוב.

בכל הנוגע למבנים בארץ ישראל, העיצוב הכפרי הוא כזה שנושק לעיצוב הים תיכוני וזאת משום שעיצוב כפרי אמתי הוא כזה אשר מגיע אלינו מארצות קרות במיוחד כמו מאירופה או אלסקה, בעוד שבארץ ישראל חם מידי מכדי לבחור בעיצוב זה אשר כולל מבני עץ, אח בוערת, פרוות ועוד.

בשל כך ישנו שילוב בין מבנים ים תיכוניים שמתאימים לאקלים הישראלי עם מוטיבים של כפריות, כמו שימוש בריהוט כבד אך צבעוני, שימוש בתאורה חמה, דלתות גדולות, אלמנטים מסיביים מעץ ועוד.

איך נראים בתים בסגנון הכפרי ים תיכוני?

בתים כאלה נראים ממש כאילו נלקחו מגלויה שצולמה בפרובנס (חבל ארץ בצרפת) תוך ששילוב במבנה שמאפשר קרירות בימי החום עם אלמנטים כפריים – הוא כזה שמקנה את התוצאה הרצויה והיא: מבנה מזמין, בעל אלמנטים מרשימים, שיש בו חמימות ופרקטיות בכל הנוגע לנוחות, שימוש בחצר ועוד.

אז כיצד אפשר לעצב לבד?

כיום, באמצעות מוצרים ברי קיימא- רכישת ריהוט חדש או כזה שממחזרים ומחדשים, ניתן להפוך כל דירה, בית ומשרד לכזה שמעוצב במראה הכפרי.

כאשר אתם מעצבים את המבנה, נסו לקבל השראה מתמונות ומגזים בעיצוב והתבוננו בכמה שיותר מבנים ובתים כדי לקבל מושג על סגנון העיצוב.

כדי להוזיל עלויות חשוב להשתמש בריהוט קיים, תוך שניתן לבצע חידוש ריהוט בקלות ובניית אלמנטים מחפצים ברי קיימא. דוגמה מעולה לשימוש חוזר היא מציאת דלת עץ גדולה בחצר גרוטאות והפיכתה לשולחן באמצעות בסיס עמיד.
עוד אפשר להפוך רהיטים המעוצבים בסגנון מודרני לבעלי מראה ישן וכפרי באמצעות שיוף ומשחות פטינה.

בנוסף אפשר למחזר בדים ישנים ככאלה שיתאימו ליצירת כריות – מוצרי טקסטיל המאפיינים מאד את העיצוב הכפרי.
אחד האלמנטים שמאפיינים עיצוב כפרי הוא התאמה בין ריהוט שלאו דווקא נרכש כסט. התאמה של כורסא בצבע בורדו עם ספה ורודה או ספה בצבע תכלת יקנו את המראה הים תיכוני, בעוד ששימוש בשטיחים צבעוניים, וילונות תחרה ועציצי קקטוסים קטנים כמו גם נרות בעששיות – יספקו את המראה הכפרי – ים תיכוני המושלם!

תכננו, שרטטו והתייעצו עם המומחים ותוכלו להנות ממבנה נעים, מזמין ומושלם!