הצעת מחיר
03-5464111

דלתות חוץ מעוצבות – איך בוחרים?

פורסם ב: 31 במרץ 2018 | נכתב ע"י: דלתות חקשוריאן | בקטגוריה:

דלתות חוץ מעוצבות

הדלתות הנמצאות בחלקים החיצוניים של המבנה שאותו אתם מעצבים משפיעות מאד על המראה הכללי של הבית, שכן דלתות אלה פונות לגינה, לבריכה, לחצר ועוד, תוך שהן מקרינות את האופי האמתי והעיצוב של הבית.
על מנת לבחור דלתות בצורה טובה – חשוב לדעת כיצד בוחרים את הדלת, כיצד מתאימים אותה לחלק החיצוני של הבית ואיך מבצעים התאמה מושלמת לעיצוב.
אז כיצד בוחרים דלתות חוץ מעוצבות? המומחים של חברת Hakshourian המתמחה בעיצוב דלתות, מסבירים.

דלת חיצונית הינה בחירה חשובה בעיצוב הבית כאשר הדלת משדרת את אופי הבית, את המרחב שבו ואת סגנון העיצוב.
כיום ישנן שלל דלתות חוץ מעוצבות בהתאמה אישית ואת חלקן ניתן להתאים לעיצוב הבית כאשר בין דלתות החוץ ניתן לפגוש דלתות בעלות שתי כנפיים הנפתחות לצדדים או קדימה, דלתות משולבות זכוכית, דלתות בעלות זכוכית שניתן ממנה להשקיף החוצה, דלת תריס, דלתות הזזה ועוד.
על מנת לבצע את ההתאמה הנכונה חשוב לשים לב לכמה פרמטרים חשובים:

עיצוב – וודאו כי הדלת שאתם בוחרים מתאימה לעיצוב הבית וגם לעיצוב החלק החיצוני של המבנה. דלתות הזזה עשויות עץ יתאימו לבית במראה מודרני כמו גם דלתות עשויות דלתות חוץ מעוצבותזכוכיות. דלתות בסגנון כפרי של עץ בשילוב זכוכית יתאימו לבתים כפריים וחמימים וגם לכאלה המעוצבים בסגנון פרובנס.
מראה של דלת חיצונית הנפתחת קדימה, כמו למשל דלת בעלת גוף עץ משולב בחלונות זכוכית בגדלים שונים יקנה מראה צרפתי נפלא לבית ולחצר והוא יקשט את הבית באלמנט חיצוני עשיר ומיוחד. עוד על – דלתות צרפתיות.
למראה הכפרי ואף היפני יתאמו דלתות כנף בעלות משימה סמויה בשילוב זכוכית אשר מקנה תחושה של מרחב וזרימה.

התאמה לשימוש ואורחות החיים – כאשר אתם מתאימים את הדלת לבית יש לשים לב כי מתבצעת התאמה לסגנון החיים שלכם. התאימה את הדלת לשימוש של ילדים קטנים עם מקסימום בטיחות או לפתיחה וסגירה קלה המתאימה לבתים שיש בהם קשישים או בעלי מוגבלויות.

עוד חשוב לוודא כי גם אם מדובר על דלתות חוץ מעוצבות, ניתן לסגור ולפתוח בקלות, תוך שהן משתלבות בצורה הרמונית עם אורח חייכם.
את הדלת יש להתאים גם לאופן שבו אתם מתנהלים מחוץ לבית ולתכיפות שהייתכם באזור, כמו גם ליכולות שלכם לנקות את הדלתות בעיקר אם הן נחשבות מסיביות וגדולות.

בטיחות – כאשר אתם בוחרים דלת חיצונית שימו לב כי היא דלת איכותית ובטוחה. דלתות בטיחותיות יהיו בעלות סגירה הרמטית למניעת פריצה, הן חסינות אש ובעלות סוגרי בטיחות בעת מצוקה ופתיחה קלה בזמן יציאה דחופה מהבית. בנוסף יש לבצע התאמה של אביזרי בטיחות על הדלת במידה ובבית ישנם ילדים וקשישים.

אחריות – בחרו דלתות חוץ מעוצבות שאתם יכולים לקבל עליהן אחריות. עוד חשוב לבדוק אם ישנם שירותי תיקונים בעת הצורך.

חברת Hakshourian מספקת ומעצבת דלתות בהתאמה אישית. על מנת להתאים את הדלתות המתאימות ביתר למבנה שלכם צרו עמנו קשר, ואנו נבצע עבורכם התאמה מושלמת!

 

הדלתות של חקשוריאן