הצעת מחיר
03-5464111

דלתות לחדרים – הבחירה הנכונה

פורסם ב: 14 בדצמבר 2017 | נכתב ע"י: דלתות חקשוריאן | בקטגוריה:

דלתות פנים הן אותן דלתות אותן מציבים בפתחי החדרים השונים בבית למטרות של פרטיות, בידוד אקוסטי מרעשי החוץ ואסתטיקה. באם גם אתם מעוניינים לדעת מהי אותה דלת פנים שתתאים לחדר הילדים, מדוע חשוב לבחור בדלת עמידה לאורך זמן והאם קיימת דלת קלה לניקוי ומידע נוסף אודות בחירתן של דלתות לחדרים של חברת חקשוריאן, התחילו לקרוא!

 

דלתות פנים – היצע גדול של חומרים

אלומיניום – דלתות העשויות מחומר אלומיניום עמידות לאורך שנים וידועות כדלתות שמספקות בידוד אקוסטי מעולה. בנוסף, דלתות אלומיניום מאפשרות החלפת חיפויים מדי תקופה, דבר נוח וחסכוני מאוד.

עץ מלא – דלתות פנים אלו ידועות כדלתות ברמת איכות גבוהה המספקות בידוד מעולה. יש אפשרות לבחור דלת עץ במגוון רחב של צבעים, כמו למשל גוון של עץ מייפל, עץ אלון, אגוז, בוק ועוד ובגימור מט או גימור מבריק.

MDF – דלתות שעשויות מעץ דחוס. היתרונות שלהן באים לידי ביטוי במחיר ובכך שהן עשויות מחומרים שהם לרוב ידידותיים לסביבה. דלתות אלו ניתן להזמין בגרסת הלמיניטו, פורניר או צביעה בתנור.

פלקסבורד – דלתות מסוג זה עמידות בפני בעירה ובפני מזיקים וחומר המילוי של הדלת (סיבי פשתן ולוח שבבי עץ) נחשב לאיכותי ביותר ומוביל לתוצאה של דלת פנים מבודדת תרמית ואקוסטית.

דלתות פנים

 

בחירה נכונה של דלתות פנים

טרם בחירת דלתות פנים לחדרי הבית חשוב לקחת בחשבון את הפרמטרים הבאים שיובילו אתכם לבחירת הדלתות המתאימות ביותר לביתכם וסגנונכם:

גוון – ניתן לבחור דלתות לחדרים בצבע הקיר, היתרון העיקרי של דלתות אלו הוא שהן נטמעות באופן טבעי בקיר. אפשרות שנייה היא בחירת דלת שצבעה שונה מצבע הקיר, כאן היתרון הוא ההבלטה המיוחדת של הדלת מבצע הקיר.

מבנה – תמיד חשוב לקחת בחשבון שדלת פנים בדומה אל דלת כניסה כוללת משקוף וכנף. המשקוף יכול להיות בקווים ישרים או מעוגל. חשוב מאוד לקחת בחשבון את הגודל של פתח הבינוי ופתח המעבר שכן פתחים אלו משפיעים על עומק כנף הדלת.

איטום – ככל שיהיה בדלת יותר עץ, הדלת תהיה כבדה יותר ואטומה יותר לרעשים. יש לקחת בחשבון שקיימת חשיבות גדולה לבידוד תרמי ואקוסטי.

ידיות הדלת – חשוב לקחת בחשבון שגם ידית הדלת לוקחת מקום לכן יש לקחת בחשבון שהדלת תיפתח יותר מזוית ישרה של תשעים מעלות. ההמלצה היא תמיד להשאיר רווח של כעשרה סנטימטרים בין הדלת לקיר מאחוריה. בנוסף, רצוי לשקול בחירת ידית מעוגלת, אשר ידועה כנוחה יותר.

סגנון – היצע הסגנונות הינו גדול ולכן נכון להיום יש אפשרות לבחור בסגנונות שונים, אם הכוונה היא אל סגנון סולידי היי טקיסטי, סגנון ונטאז', סגנון כפרי ועוד.

אולי גם יעניין אתכם

דלתות פנים

דלתות פנים לחדר השינה

דלתות פנים לחדר השינה הן אותן הדלתות שפותחות את הצוהר למרחב האינטימי של עולם המבוגרים, המרחב בו ניתן ליהנות משלווה ומרחק מהעולם התובעני בו אנחנו חיים. טרם בחירת דלת לחדר השינה חשוב לברר מספר נתונים שיעזרו בבחירתה של הדלת. הנתון הראשון הינו גודלו של חדר השינה. באם מדובר על חלל קטן שהרי בחירת דלת פנימית צמודה לקיר, קרי, דלת הזזה, תהיה הבחירה הנכונה. הפרמטר השני יהיה צבע הדלת. באם מדובר על חלל קטן של חדר שינה חשוב לקחת בחשבון שבחירת דלת בצבע כהה תגרום לחלל להיראות קטן יותר מכפי שהוא. לעומת זאת, דלת בצבעים רכים ובהירים תגרום לחלל החדר להיראות גדול ומאוורר יותר.

נקודה חשובה נוספת אותה יש לקחת בחשבון טרם בחירת הדלת היא שצבע דלתות חדר השינה צריך להיות מותאם לצבעי דלתות הבית. שיקול נוסף אותו יש לקחת בחשבון בכל הקשור אל דלת פנים לחדר השינה הוא סוג הדלת. יש סוגים שונים של דלתות, כמו למשל אלו אותן ניתן לתקן ולשפץ (אידיאלי לזוגות עם ילדים קטנים), דלתות לחדרים שהן אקוסטיות (באם אתם מתגוררים בסביבה או בבית רועש) ועוד.

 

דלתות פנים

דלתות לחדרי הילדים

בחירת דלתות לחדרי הילדים מחייבת מחשבה מעמיקה שתוביל להתאמה בין הדלתות הנבחרות לבין כל הקשור אל הילדים. אם מדובר על ילדים קטנים חשוב לבחור דלת עמידה וקלה לניקוי.  באם מדובר על מתבגרים, יש לבחור בדלת שמבודדת אקוסטית ומעניקה למתבגרים פרטיות. מבחינת סגנונות עיצוב יש אפשרות לבחור דלתות לחדרים בגוונים נייטרלים, דבר שפותח אפשרות של החלפת חיפוי הדלת מדי מספר שנים. טיפים: בדלתות אלומניום ניתן להחליף בקלות את החיפוי ולכן הן אידיאליות לחדרי ילדים. בנוסף, אל לכם לשכוח שהדלת בה בוחרים תשרת את ילדכם לאורך שנים ולכן חשוב לבחור בדלת בה ניתן להכניס שינויים, דלת עמידה ודלת שעשויה מחומרים איכותיים.

דלתות פנים

דלתות לחדר האמבטיה

כאן חשוב לקחת בחשבון לא רק את האלמנט הסגנוני, אלא בעיקר את העובדה שחדר האמבטיה הוא חדר בו הלחות גבוהה ולכן חשוב לבחור דלתות לחדרים שעמידות בפני מים ולחות. מבחינה סגנונית הבחירה היא חופשית וכל אחד יכול לבחור בסגנון המתאים לסגנון הקיים בשאר הבית, בסגנון עיצוב פרוע וססגוני שיפתיע את כל מי שמגיע לביתכם, סגנון התואם את אריחי חדר האמבטיה ואפשרויות נוספות. לסיכום, דלתות פנים הן שיעניקו את האווירה המיוחדת לבית וישלימו את המראה הכולל בו אתם מעוניינים.

 

בהצלחה!